MP2019Sun 5/19/2019 6:05 PM
Wyniki - ŚREDNIstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K16 (27)2.8 km 60 m14 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1152SudołHanna03WKS Śląsk24:440:00
2151KrempińskaJulia03UKS Azymut Pabianice24:59+0:15
3156NitschAleksandra03UNTS30:58+6:14
3160CepurdejKatarzyna04UMKS Kwidzyn30:58+6:14
5165PestaAnna03UKS Azymut 4531:31+6:47
6176DoreńWiktoria03UKS Orientuś32:05+7:21
7164MazurekJoanna03WKS Śląsk32:30+7:46
8166OrzechowskaAleksandra03UKS Azymut Dębów33:32+8:48
9157PrzeszłowskaHanna03UKS Traper33:34+8:50
10155GradekZuzanna03UKS Traper33:55+9:11
11159PowichrowskaIlona04UKS OSiR34:08+9:24
12158MajewskaMaja04PUKS Młode Orły35:00+10:16
13167FilipiakAdrianna03KS Hades35:31+10:47
14163BerlińskaPaulina03UKS Orientuś37:02+12:18
15150ChabieraLena03UNTS37:28+12:44
16168GolaMartyna03UKS Orientuś37:40+12:56
17154PerfikowskaHanna04UMKS Kwidzyn47:20+22:36
18161LeśniakMatylda04UKS Kometa49:27+24:43
19162CepurdejNina03UMKS Kwidzyn52:28+27:44
20179KmiećZuzanna03UKS Traper61:02+36:18
21170KapskaNina04HKS Azymut69:15+44:31
22175CieluchPatrycja04UKS Arkady73:32+48:48
23173DobrośAleksandra04UKS Arkady73:36+48:52
24177ZiętekAleksandra03UKS Arkady81:38+56:54
 
153ZielińskaOliwia03PUKS Młode Orłynkl
pk181MullerIga05UMKS Kwidzyn36:29+11:45
pk180GielecJulia05UKS Orientuś38:29+13:45
 
 
 
K18 (23)3.3 km 75 m15 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1250MazurekAgnieszka01WKS Śląsk25:360:00
2253GielecZuzanna02UKS Orientuś28:44+3:08
3254TopórMagdalena01WKS Wawel28:45+3:09
4257BączekMałgorzata01WKS Wawel30:24+4:48
5261OlszankaGabriela01KS OK!Sport30:34+4:58
6251BlockAmelia02UKS Orientuś31:09+5:33
7252SłońskaZofia02WKS Wawel31:25+5:49
8255LeśnickaAgnieszka02UKS Azymut Dębów31:38+6:02
9258MianowskaJulia01UNTS32:11+6:35
10256PogodaKinga02UKS Kometa32:24+6:48
11267ŻurekMarta02UKS Siódemka34:27+8:51
12274DzierwaHanna01KS Kościelec Chrzanów36:11+10:35
13263PolewkaAleksandra02UKS Kometa38:28+12:52
14268PiwowarLidia02HKS Azymut38:42+13:06
15259PudlisNatalia02UMKS Kwidzyn39:20+13:44
16270ZającMagdalena02HKS Azymut41:06+15:30
17265MelzerZofia01UKS Siódemka41:54+16:18
18272SeidelJagoda01HKS Azymut42:40+17:04
19269SobelNatalia02UKS Kometa46:57+21:21
20262KędzierskaNadia02HKS Azymut48:02+22:26
21273NiezgódkaDominika01UKS Arkady51:38+26:02
22264CiuraAleksandra01WKS Śląsk54:58+29:22
 
271GniewkowskaJulia02UKS Azymut 45nkl
 
 
 
K20 (14)3.3 km 75 m15 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1343CychAgnieszka99WKS Śląsk25:200:00
2332GłowaczJulia00UNTS27:26+2:06
3334CiesiółkaKatarzyna00WKS Śląsk29:21+4:01
4333BiedermanAdrianna00WKS Wawel29:33+4:13
5335DeptulskaMaria00UNTS29:48+4:28
6331DawidowskaNatalia99UKS Siódemka32:28+7:08
7330GarbacikMaja00WKS Wawel32:58+7:38
8337BieleckaAleksandra00UKS Siódemka33:26+8:06
9342HutsenkoYelyzaveta00WKS Wawel33:34+8:14
10339PudełekMichalina00LKS Górzanka34:45+9:25
11336FilipczakNatalia00PUKS Młode Orły35:32+10:12
12341KreftOliwia99UKS Siódemka35:45+10:25
13340ListekMarta99WKS Wawel39:38+14:18
14338ChrubczyńskaPatrycja00UKS Traper73:12+47:52
 
 
 
K21 (30)5.1 km 105 m23 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
165HornikAleksandra96WKS Grunwald35:480:00
278WiśniewskaHanna90WKS Grunwald37:43+1:55
381CyglerPaulina91WKS Wawel40:57+5:09
452OlejnikAgata94UKS Orientuś43:30+7:42
554GwóźdźEwa90UKS Orientuś43:55+8:07
674WiktorLucyna88WKS Śląsk44:27+8:39
779PabichMaria82UKS Azymut Pabianice45:38+9:50
857FortuniakWeronika98UKS Orientuś47:16+11:28
950KaźmierczakAneta95UKS Orientuś47:18+11:30
1063MatybaAnna96WKS Grunwald47:46+11:58
1168DrągowskaMaria95KS OK!Sport48:40+12:52
1258MurawskaMarta98HKS Azymut48:59+13:11
1364WańczykZuzanna97PUKS Młode Orły49:50+14:02
1451BorychowskaMarlena88MKS Paulinum50:40+14:52
1559JaśkiewiczMagdalena97UKS Azymut Pabianice51:08+15:20
1653ŚlusarczykKatarzyna89KS OK!Sport51:42+15:54
1756MachowskaWeronika86UKS OSiR52:12+16:24
1870LubakKamila91WKS Śląsk52:36+16:48
1969Lubomska (Lajn)Daria89UKS Azymut 4555:32+19:44
2055DominiakDagmara97PUKS Młode Orły56:02+20:14
2162BinieckaMałgorzata87UKS Azymut Pabianice56:23+20:35
2275MorawskaAnna93UKS Azymut 4558:23+22:35
2373FellRonja93KOS BnO60:47+24:59
2461ZiębaEmilia98WKS Śląsk62:14+26:26
2577Kulczycka-WójcikDominika93KS Kościelec Chrzanów66:09+30:21
2667NikitczenkoNatasza97UKS Orientuś66:22+30:34
2760DurzyńskaKatarzyna92HKS Azymut67:41+31:53
2880DyzioKatarzyna88WKS Wawel68:57+33:09
2972KuźbaJustyna94UKS Siódemka80:47+44:59
 
pk82TitenkovaOlgaOrion97:56+62:08
 
 
 
K35 (6)3.0 km 75 m16 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1384ŚliwczyńskaIlona78Stowarzyszenie Team 360 stopni33:470:00
2382PorzyczAgnieszka84UKS Siódemka38:39+4:52
3385GawronKatarzyna82WKS Wawel40:11+6:24
4381UklejaEwa80UKS Azymut 4543:24+9:37
5383Zbroja-NowakJustyna80KS Hades44:01+10:14
6380GolinowskaElżbieta80HKS Azymut58:39+24:52
 
 
 
K40 (6)2.9 km 65 m14 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1431BiolikAgnieszka77UNTS30:500:00
2430PaterekHonorata74HKS Azymut32:01+1:11
3432BultrowiczAgnieszka77KS Hades33:33+2:43
4433KoncKatarzyna75UKS Azymut Pabianice36:55+6:05
5435BorekMonika79UKS Traper40:10+9:20
6434FilipiakAgnieszka75KS Hades64:40+33:50
 
 
 
K45 (7)2.8 km 60 m14 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1486DeptaMonika70MKS Paulinum23:320:00
2484NowakBarbara70HKS Azymut28:23+4:51
3480Etterle-BiedermanLilianna73WKS Wawel32:21+8:49
4481Nowicka-BieleckaKornelia74UKS Siódemka34:39+11:07
5485GorczycaMagdalena71KS Hades36:43+13:11
6482TopórMonika70WKS Wawel40:05+16:33
7483MianowskaDorota74UNTS54:41+31:09
 
 
 
K50 (5)2.7 km 55 m14 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1533Górnicka-AntonowiczAnna68Indywidualny Mazowsze21:530:00
2530WołekEwa68UNTS27:45+5:52
3531BugajTeresa68WKS Wawel34:39+12:46
4534WołekMałgorzata66UNTS49:48+27:55
 
pk535GalinaScholtz67Berliner TSC52:57+31:04
 
 
 
K55 (4)2.3 km 40 m14 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1582MorawskaIrena62UKS Azymut 4524:570:00
2584MovkoMarina60UKS Azymut 4529:12+4:15
3583HornikAlicja63WKS Grunwald32:29+7:32
4581DrągowskaMarzena62KS OK!Sport32:49+7:52
 
 
 
K60 (3)1.9 km 45 m12 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1630WysockaJolanta56UKS Kometa39:330:00
2632LazarevaNatalia55UKS Azymut 4540:42+1:09
 
631WróblewskaBogna58KS OK!Sportnkl
 
 
 
K65 (1)1.6 km 30 m10 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1680GaliczKrystyna51BKS Wataha65:100:00
 
 
 
K70 (1)1.4 km 30 m8 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1730GlińskaBarbara49UNTS55:190:00
 
 
 
M16 (37)3.6 km 55 m18 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1101SztranekJan03UKS Azymut Pabianice24:050:00
2102PaterekMikołaj03HKS Azymut25:44+1:39
3106NowakGrzegorz03UKS Azymut 4526:36+2:31
4117ToborekJakub03WKS Śląsk27:07+3:02
5105SłomczyńskiIgnacy03UKS Orientuś28:24+4:19
6113BartosZbigniew03UKS Orientuś29:31+5:26
7104PachnikStanisław03MKS Paulinum29:46+5:41
8100KulaMateusz03KOS BnO30:10+6:05
9109MullerWiktor04UMKS Kwidzyn32:43+8:38
10111JończyJakub03MKS Paulinum32:52+8:47
11103NowakMichał03UKS Orientuś33:32+9:27
12107ŁagodaFranciszek03WKS Śląsk34:08+10:03
13115LedzionPiotr03UKS Orientuś34:27+10:22
14112KołodziejczykŁukasz03UKS Kometa35:27+11:22
15139WójtowiczKrzysztof04UNTS35:33+11:28
16122BrożyńskiOliwier04HKS Azymut35:47+11:42
17124StrugarekŁukasz03WKS Śląsk36:01+11:56
18116SobińskiAdrian03MKS Paulinum36:29+12:24
19126TrębaczAntoni04KS Kościelec Chrzanów38:07+14:02
20123CurzytekKrystian04UKS Azymut Dębów38:13+14:08
21119CurzytekKacper04UKS Azymut Dębów39:49+15:44
22120BieleckiMichał04UKS Siódemka41:48+17:43
23129KędzierskiNataniel03WKS Śląsk42:07+18:02
24125RomanSzymon03UKS Azymut Dębów42:13+18:08
25121UdyczJonasz04UKS Traper42:27+18:22
26110WołekStanisław04UNTS42:36+18:31
27114KotkowiakPiotr04KOS BnO47:05+23:00
28131ZabuskiJakub03MKS Metalowiec48:59+24:54
29132BieniekMaksym04UKS Arkady51:33+27:28
30130KaczochaSzymon03UKS Arkady52:26+28:21
31128OsakMaciej03UKS Traper85:05+61:00
 
127KołodziejczykBartłomiej03UKS Kometankl
pk1002AntonowiczJan05UNTS33:55+9:50
pk1003MaciejewskiBartłomiej06BKS Wataha35:44+11:39
pk1005PodworskiKacper05UKS OSiR38:10+14:05
pk136LisiakAdam05UKS Orientuś46:26+22:21
pk140MajowskiJan05UKS OSiR48:13+24:08
 
 
 
M18 (20)4.2 km 65 m20 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1200PestaPiotr01UKS Azymut 4527:560:00
2204KurzypStanisław02WKS Śląsk29:46+1:50
3201DeredosBruno01UKS Orientuś29:54+1:58
4206PorzyczGrzegorz02UKS Azymut 4531:02+3:06
5202PetersburskiKrystian01UKS Azymut 4531:55+3:59
6205AndrzejczakMaciej02UKS Azymut Pabianice33:04+5:08
7207OlszewskiBartłomiej02UNTS35:53+7:57
8217SeidelNikodem01HKS Azymut35:55+7:59
9208GąsiorRafał02UMKS Kwidzyn37:19+9:23
10215GrobelnyAlex02HKS Azymut38:17+10:21
11210PudełekBłażej02LKS Górzanka41:35+13:39
12211MichalakKacper01UNTS41:56+14:00
13218HylaDamian01UKS Kometa42:03+14:07
14209SmykBartosz02UKS Traper43:17+15:21
15216SienkiewiczMaksymilian01UKS Azymut 4544:41+16:45
16213KucharczykJakub01UKS Kometa48:22+20:26
17212GrzegorczykMateusz02KOS BnO53:09+25:13
18214BiernatMichał02KOS BnO57:10+29:14
19219NowakowskiMaciej02BKS Wataha61:23+33:27
20221BuławaFilip02UKS Kometa61:30+33:34
 
 
 
M20 (12)4.2 km 65 m20 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1300KrawczyńskiMikołaj00WKS Śląsk26:570:00
2304KrzysztyńskiMichał00WKS Wawel28:57+2:00
3308PłóciennikKonrad00UKS Azymut Pabianice30:13+3:16
4307KijakJakub00WKS Wawel31:59+5:02
5306ZającDawid00UKS Azymut Pabianice32:05+5:08
6309ŻurekGrzegorz00UKS Siódemka32:18+5:21
7302KrukMichał99UKS Azymut Dębów32:52+5:55
8305GładeckiDawid00UKS OSiR36:48+9:51
9303RosłaniecMateusz00WKS Śląsk37:51+10:54
10310ByrczekJan00UKS Kometa37:52+10:55
11313KuźbaJakub00UKS Siódemka45:26+18:29
 
301KalisiakDawid00UKS Azymut Pabianicenkl
 
 
 
M21 (37)6.3 km 115 m30 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
12OlejnikMichał92WKS Grunwald35:540:00
25KowalskiWojciech82WKS Śląsk36:01+0:07
317PawlakBartosz90WKS Grunwald36:58+1:04
413WołowczykKrzysztof95UNTS38:00+2:06
53DrągowskiKuba90KS OK!Sport38:01+2:07
612BernaciakAleksander83WKS Śląsk40:07+4:13
76DutkowskiMikołaj92UKS Arkady40:17+4:23
825WensławMateusz87UKS Azymut 4540:55+5:01
97RichertMarcin79UKS Siódemka41:03+5:09
1024PryjmaFryderyk98UNTS41:18+5:24
119GaliczKarol86BKS Wataha41:30+5:36
1211KalataMichał89MKS Paulinum42:01+6:07
131BiedermanMarcin98WKS Wawel42:16+6:22
1410PaszyńskiPiotr81UKS Orientuś43:29+7:35
154PodzińskiRafał91UKS Orientuś44:03+8:09
1616PabichMariusz88UKS Azymut Pabianice44:05+8:11
1714GryzioŁukasz88UKS Azymut Pabianice44:10+8:16
1819HeweltMaciej90UKS Azymut 4545:57+10:03
198BednarskiJan98UNTS46:52+10:58
2020CharubaŁukasz90UKS Orientuś47:28+11:34
2133SzmulkowskiAdam93PUKS Młode Orły49:09+13:15
2221LubkiewiczTomasz87WKS Wawel49:35+13:41
2229PachnikWojciech91UKS Orientpark.pl49:35+13:41
2418ZuchmańskiPrzemysław98UKS Orientuś50:25+14:31
2527PiłkowskiTadeusz90KS OK!Sport52:32+16:38
2622MossakowskiWojciech98UNTS53:16+17:22
2723GarbacikMichał95WKS Wawel55:30+19:36
2832MajasowKostiantyn83WKS Śląsk56:27+20:33
2926RutkaJan98UNTS56:29+20:35
3028ŁubisMichał85UKS Azymut Pabianice57:17+21:23
3130KrupaŁukasz90UKS OSiR89:58+54:04
 
15JankowiakPaweł89Indywidualnie Wielkopolskienkl
31MazurkiewiczJakub93KS OK!Sportnkl
pk37FleissSebastianBerliner TSC65:00+29:06
pk35SchwartzTobiasBerliner TSC77:14+41:20
pk34DistlerCarlBerliner TSC79:07+43:13
pk36BraatzFrank62IHW Alex Berlin90:39+54:45
 
 
 
M35 (10)4.1 km 90 m20 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1352SokalskiDariusz84KU AZS WAT29:200:00
2350JędrasPrzemysław81UMKS Kwidzyn36:32+7:12
3357JaskułaKornel84Stowarzyszenie Team 360 stopni36:36+7:16
4354WiktorWojciech82WKS Śląsk42:04+12:44
5351CwalinaKarol83KS OK!Sport43:43+14:23
6358WojciechSebastian83Indywidualnie Wielkopolskie51:17+21:57
7355FrątczakSławomir84GKS Luzino53:37+24:17
8356KrólAdam80UKS Arkady54:35+25:15
9359StężyckiGrzegorz82Indywidualny lubuskie58:38+29:18
 
pk362DistlerAlbrechtBerliner TSC48:02+18:42
 
 
 
M40 (18)3.9 km 85 m20 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1407TadejewskiPaweł79UMKS ORKAN30:080:00
2403GolinowskiPaweł79Indywidualny Dolnośląskie30:14+0:06
3401JończyDaniel75MKS Paulinum33:13+3:05
4410MioduszewskiMateusz76Indywidualny Mazowsze35:04+4:56
5402GmurKarol76WKS Śląsk35:18+5:10
6406MolKrzysztof75HKS Azymut37:35+7:27
7409CzaplaTomasz76WKS Wawel37:51+7:43
8413CiećwierzSławomir79UKS Azymut 4538:53+8:45
9417KogutSzczepan78UKS Energetyk39:02+8:54
10405FiedorowiczSzczepan76UKS Traper41:11+11:03
11400KrempińskiPiotr76UKS Azymut Pabianice45:11+15:03
12416DudaTomasz76UKS Traper45:43+15:35
13408NowakPaweł77UKS Orientuś52:53+22:45
14411CiupaMarcin78UKS Orientuś54:18+24:10
15415KosickiRoman77UKS Energetyk57:57+27:49
16412MaciejewskiMikołaj76BKS Wataha64:01+33:53
 
404BiolikGrzegorz76UNTSnkl
pk1007PancerzPiotrWarszawa49:46+19:38
 
 
 
M45 (24)3.7 km 75 m19 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1454NowakRemigiusz72KS Hades26:090:00
2453KrasuskiMarcin72KS OK!Sport28:01+1:52
3452PlesińskiMariusz73Indywidualny Dolnośląskie28:54+2:45
4456PorzyczJanusz73UKS Siódemka29:00+2:51
5474MoszkowiczPawełWKS Wawel30:15+4:06
6455MianowskiRafał73UNTS31:08+4:59
7451SędłakKrystian73KS OK!Sport31:57+5:48
8472GliszczyńskiJanusz74Indywidualny Wielkopolskie32:54+6:45
9457CzaplaPrzemysław74WKS Wawel33:26+7:17
10463BłachutIgor73Stowarzyszenie Team 360 stopni35:22+9:13
11450DzikMirosław71LKS Górzanka36:55+10:46
12460SłomczyńskiRobert72UKS Orientuś39:25+13:16
13466BorzyszkowskiJacek74UKS Siódemka39:55+13:46
14461GorczycaJacek71KS Hades40:57+14:48
15462BiedermanPaweł71WKS Wawel41:16+15:07
16469ŻakTomasz73UKS Energetyk42:18+16:09
17458KramskiMariusz70UKS Energetyk43:21+17:12
18459StaszakArtur70UNTS47:07+20:58
19473SassJarosław73UKS Azymut 4550:20+24:11
20467MurawskiPiotr73HKS Azymut53:27+27:18
21471NowakowskiSławomir74BKS Wataha61:32+35:23
 
464PolewkaTomasz73UKS Kometankl
470KosickiTomasz71KS OK!Sportnkl
pk1001PetersburskiRobertBBL Police58:30+32:21
 
 
 
M50 (10)3.4 km 70 m17 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1502CychPiotr68WKS Śląsk26:350:00
2503DeptaPiotr65MKS Paulinum30:41+4:06
3504WidziewiczRemigiusz66WKS Śląsk30:56+4:21
4505BączekDariusz65UKS Technik Ruciane-Nida31:12+4:37
5501UrbaniakKrzysztof67Indywidualny Mazowsze31:29+4:54
6509PestaAdam69UKS Azymut 4533:06+6:31
7508SłońskiMarek69WKS Wawel33:59+7:24
8500MichalakTomasz69UNTS35:44+9:09
9506PachnikDariusz69UKS Orientpark.pl36:58+10:23
10511OlasJacek69UKS Orientuś48:28+21:53
 
 
 
M55 (7)3.3 km 65 m17 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1553NiessnerPiotr63WKS Wawel31:120:00
2555WołowczykMarek63UNTS32:07+0:55
3551DyzioWłodzimierz61WKS Wawel35:10+3:58
4550KlawczyńskiZbigniew62UMKS Kwidzyn37:51+6:39
5556MossakowskiPrzemysław60Indywidualny Mazowsze39:57+8:45
6554ChachurskiRyszard63KU AZS WAT41:01+9:49
7557WołekAndrzej64UNTS49:24+18:12
 
 
 
M60 (11)2.8 km 50 m16 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1604GugaRomuald55WKS Śląsk30:400:00
2609HornikZbigniew56LKO33:29+2:49
3610DrągowskiRobert59KS OK!Sport34:56+4:16
4603KrochmalAndrzej56KS Spójnia Warszawa36:07+5:27
5605CepurdejAleksandr58UMKS Kwidzyn38:07+7:27
6608WróblewskiTadeusz58KS OK!Sport38:43+8:03
7600MachowskiWładysław59UKS OSiR40:00+9:20
8606WiercińskiPiotr56MKS Metalowiec44:49+14:09
9602ChułekAleksander56UKS Azymut 4547:56+17:16
10601KryjomskiJerzy58KS Kościelec Chrzanów55:19+24:39
 
607MądrzyńskiZbigniew56UMKS Kwidzynnkl
 
 
 
M65 (5)2.4 km 50 m13 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1654ParzewskiJerzy52KU AZS WAT21:580:00
2650MiszewskiRomuald54Indywidualni Pomorskie33:23+11:25
3651ŚwierczyńskiBogdan53KOS Modrzew35:26+13:28
4653WysockiAndrzej51UKS Kometa53:34+31:36
5652PaszyńskiJózef53UKS Orientuś71:00+49:02
 
 
 
M70 (7)1.9 km 45 m12 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1701MichałekJanusz48KOS Modrzew31:420:00
2700KmiecińskiJózef47PUKS Młode Orły31:44+0:02
3704PatejkoTadeusz48KS Spójnia Warszawa32:38+0:56
4705KrólikowskiWładysław47KOS Modrzew34:34+2:52
5706WołochowiczWładysław47KOS BnO36:58+5:16
6703BartkowiakEdward48WKS Grunwald37:55+6:13
7707BlimkeRoman46LKS Górzanka38:42+7:00
 
 
 
M75 (4)1.7 km 40 m12 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1751PietkiewiczWaldemar43Indywidualny Dolnośląskie39:150:00
2752PłuciennikWaldemar43KOS Modrzew41:00+1:45
3750PokoraEdward44UMKS Kwidzyn47:46+8:31
 
753OstojskiJerzy42UKS Energetyknkl
 
 
 
M80 (1)1.6 km 30 m10 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1800DuraKazimierz39WKS Śląsk44:110:00
 
 
 
M85 (1)1.4 km 25 m9 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1950ZielczyńskiMieczysław30Indywidualny Mazowsze85:160:00
 
 
 
M90 (1)1.4 km 25 m8 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1900WysockiStanisław29KS Spójnia Warszawa50:120:00
 
 
 
Łatwa (4)1.7 km 40 m12 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
11013MikułaDariaKOS BnO22:580:00
21014StefaniakIzaKOS BnO26:14+3:16
31011KrempińskiFranciszekUKS Azymut Pabianice26:28+3:30
41012MikułaIgaKOS BnO28:42+5:44