MP2019Sun 5/19/2019 6:05 PM
Wyniki - NOCNYstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K16 (17)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1151KrempińskaJulia03UKS Azymut Pabianice46:550:00
2152SudołHanna03WKS Śląsk48:16+1:21
3181MullerIga05UMKS Kwidzyn48:18+1:23
4165PestaAnna03UKS Azymut 4553:29+6:34
5156NitschAleksandra03UNTS54:28+7:33
6154PerfikowskaHanna04UMKS Kwidzyn59:48+12:53
7176DoreńWiktoria03UKS Orientuś59:51+12:56
8180GielecJulia05UKS Orientuś59:57+13:02
9167FilipiakAdrianna03KS Hades67:57+21:02
10161LeśniakMatylda04UKS Kometa68:07+21:12
11162CepurdejNina03UMKS Kwidzyn70:00+23:05
12164MazurekJoanna03WKS Śląsk70:28+23:33
13160CepurdejKatarzyna04UMKS Kwidzyn89:16+42:21
14166OrzechowskaAleksandra03UKS Azymut Dębów89:21+42:26
15163BerlińskaPaulina03UKS Orientuś92:27+45:32
16159PowichrowskaIlona04UKS OSiR97:11+50:16
17168GolaMartyna03UKS Orientuś118:32+71:37
 
 
 
K18 (18)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1254TopórMagdalena01WKS Wawel55:230:00
2253GielecZuzanna02UKS Orientuś59:19+3:56
3252SłońskaZofia02WKS Wawel67:08+11:45
4251BlockAmelia02UKS Orientuś67:49+12:26
5258MianowskaJulia01UNTS68:56+13:33
6274DzierwaHanna01KS Kościelec Chrzanów69:46+14:23
7256PogodaKinga02UKS Kometa70:31+15:08
8259PudlisNatalia02UMKS Kwidzyn74:24+19:01
9261OlszankaGabriela01KS OK!Sport74:33+19:10
10257BączekMałgorzata01WKS Wawel77:11+21:48
11255LeśnickaAgnieszka02UKS Azymut Dębów77:33+22:10
12262KędzierskaNadia02HKS Azymut88:48+33:25
13268PiwowarLidia02HKS Azymut95:27+40:04
 
250MazurekAgnieszka01WKS Śląsknkl
263PolewkaAleksandra02UKS Kometankl
270ZającMagdalena02HKS Azymutnkl
271GniewkowskaJulia02UKS Azymut 45nkl
272SeidelJagoda01HKS Azymutnkl
 
 
 
K20 (11)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1333BiedermanAdrianna00WKS Wawel54:580:00
2334CiesiółkaKatarzyna00WKS Śląsk59:27+4:29
3330GarbacikMaja00WKS Wawel74:01+19:03
4342HutsenkoYelyzaveta00WKS Wawel78:10+23:12
5331DawidowskaNatalia99UKS Siódemka78:18+23:20
6340ListekMarta99WKS Wawel80:28+25:30
6339PudełekMichalina00LKS Górzanka80:28+25:30
8332GłowaczJulia00UNTS89:50+34:52
9341KreftOliwia99UKS Siódemka101:27+46:29
 
335DeptulskaMaria00UNTSnkl
336FilipczakNatalia00PUKS Młode Orłynkl
 
 
 
K21 (24)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
165HornikAleksandra96WKS Grunwald53:040:00
278WiśniewskaHanna90WKS Grunwald59:01+5:57
352OlejnikAgata94UKS Orientuś59:04+6:00
454GwóźdźEwa90UKS Orientuś59:19+6:15
568DrągowskaMaria95KS OK!Sport68:38+15:34
663MatybaAnna96WKS Grunwald71:01+17:57
764WańczykZuzanna97PUKS Młode Orły74:41+21:37
875MorawskaAnna93UKS Azymut 4574:44+21:40
950KaźmierczakAneta95UKS Orientuś79:21+26:17
1051BorychowskaMarlena88MKS Paulinum81:29+28:25
1158MurawskaMarta98HKS Azymut81:30+28:26
1256MachowskaWeronika86UKS OSiR81:36+28:32
1361ZiębaEmilia98WKS Śląsk81:44+28:40
1459JaśkiewiczMagdalena97UKS Azymut Pabianice84:00+30:56
1562BinieckaMałgorzata87UKS Azymut Pabianice84:19+31:15
1673FellRonja93KOS BnO98:31+45:27
1777Kulczycka-WójcikDominika93KS Kościelec Chrzanów103:38+50:34
1872KuźbaJustyna94UKS Siódemka104:19+51:15
1967NikitczenkoNatasza97UKS Orientuś118:26+65:22
 
81CyglerPaulina91WKS Wawelnkl
53ŚlusarczykKatarzyna89KS OK!Sportnkl
80DyzioKatarzyna88WKS Wawelnkl
55DominiakDagmara97PUKS Młode Orłynkl
57FortuniakWeronika98UKS Orientuśnkl
 
 
 
K35 (5)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1382PorzyczAgnieszka84UKS Siódemka62:310:00
2384ŚliwczyńskaIlona78Stowarzyszenie Team 360 stopni67:16+4:45
3381UklejaEwa80UKS Azymut 4571:23+8:52
4383Zbroja-NowakJustyna80KS Hades93:32+31:01
5385GawronKatarzyna82WKS Wawel101:47+39:16
 
 
 
K40 (4)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1433KoncKatarzyna75UKS Azymut Pabianice66:320:00
2431BiolikAgnieszka77UNTS71:35+5:03
3432BultrowiczAgnieszka77KS Hades72:42+6:10
 
434FilipiakAgnieszka75KS Hadesnkl
 
 
 
K45 (6)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1486DeptaMonika70MKS Paulinum41:120:00
2480Etterle-BiedermanLilianna73WKS Wawel61:55+20:43
3481Nowicka-BieleckaKornelia74UKS Siódemka62:27+21:15
4483MianowskaDorota74UNTS84:32+43:20
5485GorczycaMagdalena71KS Hades87:21+46:09
6482TopórMonika70WKS Wawel89:33+48:21
 
 
 
K50 (7)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1533Górnicka-AntonowiczAnna68Indywidualny Mazowsze44:290:00
2530WołekEwa68UNTS54:27+9:58
3532WołowczykMariola68UNTS59:09+14:40
4531BugajTeresa68WKS Wawel70:43+26:14
 
534WołekMałgorzata66UNTSnkl
pk536TitenkovaOlgaOrion98:18+53:49
pk535GalinaScholtz67Berliner TSCnkl
 
 
 
K55 (2)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1584MovkoMarina60UKS Azymut 4553:210:00
2582MorawskaIrena62UKS Azymut 4561:02+7:41
 
 
 
K60 (3)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1630WysockaJolanta56UKS Kometa73:390:00
2631WróblewskaBogna58KS OK!Sport92:50+19:11
3632LazarevaNatalia55UKS Azymut 45127:03+53:24
 
 
 
M16 (30)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1103NowakMichał03UKS Orientuś49:400:00
2102PaterekMikołaj03HKS Azymut50:27+0:47
3106NowakGrzegorz03UKS Azymut 4556:04+6:24
4101SztranekJan03UKS Azymut Pabianice59:16+9:36
5100KulaMateusz03KOS BnO60:09+10:29
6113BartosZbigniew03UKS Orientuś67:40+18:00
7110WołekStanisław04UNTS67:58+18:18
8137MaciejewskiBartłomiej06BKS Wataha69:42+20:02
9109MullerWiktor04UMKS Kwidzyn76:43+27:03
10138PodworskiKacper05UKS OSiR76:45+27:05
11140MajowskiJan05UKS OSiR80:19+30:39
12139WójtowiczKrzysztof04UNTS80:38+30:58
13125RomanSzymon03UKS Azymut Dębów92:22+42:42
14112KołodziejczykŁukasz03UKS Kometa99:25+49:45
15136LisiakAdam05UKS Orientuś99:30+49:50
16116SobińskiAdrian03MKS Paulinum100:29+50:49
17129KędzierskiNataniel03WKS Śląsk118:24+68:44
18126TrębaczAntoni04KS Kościelec Chrzanów118:36+68:56
 
135KwiatkowskiOlaf05KOS BnOnkl
107ŁagodaFranciszek03WKS Śląsknkl
114KotkowiakPiotr04KOS BnOnkl
133AntonowiczJan05UNTSnkl
123CurzytekKrystian04UKS Azymut Dębównkl
131ZabuskiJakub03MKS Metalowiecnkl
117ToborekJakub03WKS Śląsknkl
104PachnikStanisław03MKS Paulinumnkl
111JończyJakub03MKS Paulinumnkl
119CurzytekKacper04UKS Azymut Dębównkl
115LedzionPiotr03UKS Orientuśnkl
124StrugarekŁukasz03WKS Śląsknkl
 
 
 
M18 (17)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1200PestaPiotr01UKS Azymut 4554:160:00
2204KurzypStanisław02WKS Śląsk58:03+3:47
3201DeredosBruno01UKS Orientuś63:30+9:14
4202PetersburskiKrystian01UKS Azymut 4569:42+15:26
5206PorzyczGrzegorz02UKS Azymut 4569:53+15:37
6211MichalakKacper01UNTS80:57+26:41
7207OlszewskiBartłomiej02UNTS80:58+26:42
8215GrobelnyAlex02HKS Azymut81:10+26:54
9217SeidelNikodem01HKS Azymut81:29+27:13
10221BuławaFilip02UKS Kometa83:38+29:22
11213KucharczykJakub01UKS Kometa83:42+29:26
12205AndrzejczakMaciej02UKS Azymut Pabianice89:40+35:24
13209SmykBartosz02UKS Traper92:18+38:02
14212GrzegorczykMateusz02KOS BnO118:30+64:14
15219NowakowskiMaciej02BKS Wataha145:37+91:21
 
210PudełekBłażej02LKS Górzankankl
216SienkiewiczMaksymilian01UKS Azymut 45nkl
 
 
 
M20 (12)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1300KrawczyńskiMikołaj00WKS Śląsk58:420:00
2307KijakJakub00WKS Wawel62:04+3:22
3301KalisiakDawid00UKS Azymut Pabianice67:37+8:55
4304KrzysztyńskiMichał00WKS Wawel68:06+9:24
5303RosłaniecMateusz00WKS Śląsk69:40+10:58
6305GładeckiDawid00UKS OSiR77:06+18:24
7310ByrczekJan00UKS Kometa87:24+28:42
8302KrukMichał99UKS Azymut Dębów88:33+29:51
9311OgdowskiBartłomiej00UKS Siódemka92:20+33:38
10313KuźbaJakub00UKS Siódemka95:16+36:34
 
309ŻurekGrzegorz00UKS Siódemkankl
306ZającDawid00UKS Azymut Pabianicenkl
 
 
 
M21 (25)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
117PawlakBartosz90WKS Grunwald59:530:00
22OlejnikMichał92WKS Grunwald60:30+0:37
33DrągowskiKuba90KS OK!Sport65:50+5:57
41BiedermanMarcin98WKS Wawel67:33+7:40
524PryjmaFryderyk98UNTS67:44+7:51
612BernaciakAleksander83WKS Śląsk68:05+8:12
75KowalskiWojciech82WKS Śląsk68:55+9:02
88BednarskiJan98UNTS68:59+9:06
96DutkowskiMikołaj92UKS Arkady69:16+9:23
107RichertMarcin79UKS Siódemka77:48+17:55
1119HeweltMaciej90UKS Azymut 4577:55+18:02
129GaliczKarol86BKS Wataha79:21+19:28
1329PachnikWojciech91UKS Orientpark.pl85:02+25:09
1410PaszyńskiPiotr81UKS Orientuś85:03+25:10
1520CharubaŁukasz90UKS Orientuś85:05+25:12
1618ZuchmańskiPrzemysław98UKS Orientuś91:36+31:43
1733SzmulkowskiAdam93PUKS Młode Orły92:38+32:45
1822MossakowskiWojciech98UNTS92:47+32:54
1915JankowiakPaweł89Indywidualnie Wielkopolskie95:55+36:02
2027PiłkowskiTadeusz90KS OK!Sport97:15+37:22
2128ŁubisMichał85UKS Azymut Pabianice122:11+62:18
 
23GarbacikMichał95WKS Wawelnkl
26RutkaJan98UNTSnkl
31MazurkiewiczJakub93KS OK!Sportnkl
pk37FleissSebastianBerliner TSCnkl
 
 
 
M35 (8)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1360MajasowKostiantyn83WKS Śląsk53:280:00
2357JaskułaKornel84Stowarzyszenie Team 360 stopni58:54+5:26
2352SokalskiDariusz84KU AZS WAT58:54+5:26
4358WojciechSebastian83Indywidualnie Wielkopolskie71:06+17:38
5351CwalinaKarol83KS OK!Sport74:52+21:24
6350JędrasPrzemysław81UMKS Kwidzyn90:13+36:45
7355FrątczakSławomir84GKS Luzino103:41+50:13
 
pk361SchwartzTobiasBerliner TSC125:08+71:40
 
 
 
M40 (15)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1403GolinowskiPaweł79Indywidualny Dolnośląskie58:450:00
2407TadejewskiPaweł79UMKS ORKAN59:17+0:32
3402GmurKarol76WKS Śląsk72:38+13:53
4413CiećwierzSławomir79UKS Azymut 4575:44+16:59
5409CzaplaTomasz76WKS Wawel77:14+18:29
6404BiolikGrzegorz76UNTS77:22+18:37
7400KrempińskiPiotr76UKS Azymut Pabianice80:14+21:29
8410MioduszewskiMateusz76Indywidualny Mazowsze81:06+22:21
9405FiedorowiczSzczepan76UKS Traper84:59+26:14
10408NowakPaweł77UKS Orientuś91:29+32:44
11411CiupaMarcin78UKS Orientuś109:24+50:39
12412MaciejewskiMikołaj76BKS Wataha127:38+68:53
13416DudaTomasz76UKS Traper135:56+77:11
 
401JończyDaniel75MKS Paulinumnkl
pk418DistlerCarlBerliner TSCnkl
 
 
 
M45 (19)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1454NowakRemigiusz72KS Hades46:300:00
2453KrasuskiMarcin72KS OK!Sport52:28+5:58
3474MoszkowiczPawełWKS Wawel52:55+6:25
4463BłachutIgor73Stowarzyszenie Team 360 stopni53:57+7:27
5457CzaplaPrzemysław74WKS Wawel59:35+13:05
6455MianowskiRafał73UNTS61:50+15:20
7452PlesińskiMariusz73Indywidualny Dolnośląskie61:53+15:23
8456PorzyczJanusz73UKS Siódemka67:51+21:21
9462BiedermanPaweł71WKS Wawel68:39+22:09
10459StaszakArtur70UNTS73:37+27:07
11450DzikMirosław71LKS Górzanka74:34+28:04
12461GorczycaJacek71KS Hades88:52+42:22
13460SłomczyńskiRobert72UKS Orientuś92:32+46:02
14473SassJarosław73UKS Azymut 45115:33+69:03
15471NowakowskiSławomir74BKS Wataha157:41+111:11
 
466BorzyszkowskiJacek74UKS Siódemkankl
472GliszczyńskiJanusz74Indywidualny Wielkopolskienkl
451SędłakKrystian73KS OK!Sportnkl
pk1001PetersburskiRobertBBL Police128:18+81:48
 
 
 
M50 (10)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1506PachnikDariusz69UKS Orientpark.pl59:180:00
2508SłońskiMarek69WKS Wawel67:14+7:56
3502CychPiotr68WKS Śląsk74:16+14:58
4509PestaAdam69UKS Azymut 4575:52+16:34
5500MichalakTomasz69UNTS77:07+17:49
6505BączekDariusz65UKS Technik Ruciane-Nida80:09+20:51
7501UrbaniakKrzysztof67Indywidualny Mazowsze86:35+27:17
 
503DeptaPiotr65MKS Paulinumnkl
512BartczakJarosław68UMKS ORKANnkl
511OlasJacek69UKS Orientuśnkl
 
 
 
M55 (9)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1553NiessnerPiotr63WKS Wawel48:270:00
2551DyzioWłodzimierz61WKS Wawel52:43+4:16
3552MłynarczykPiotr64UKS Orientuś53:58+5:31
4550KlawczyńskiZbigniew62UMKS Kwidzyn62:14+13:47
5556MossakowskiPrzemysław60Indywidualny Mazowsze62:25+13:58
6557WołekAndrzej64UNTS70:56+22:29
 
555WołowczykMarek63UNTSnkl
554ChachurskiRyszard63KU AZS WATnkl
pk558BraatzFrank62IHW Alex Berlin67:59+19:32
 
 
 
M60 (8)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1603KrochmalAndrzej56KS Spójnia Warszawa57:050:00
2604GugaRomuald55WKS Śląsk59:31+2:26
3601KryjomskiJerzy58KS Kościelec Chrzanów65:06+8:01
4605CepurdejAleksandr58UMKS Kwidzyn72:26+15:21
5602ChułekAleksander56UKS Azymut 4577:47+20:42
6606WiercińskiPiotr56MKS Metalowiec87:52+30:47
7607MądrzyńskiZbigniew56UMKS Kwidzyn89:45+32:40
 
609HornikZbigniew56LKOnkl
 
 
 
M65 (5)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1654ParzewskiJerzy52KU AZS WAT42:050:00
2650MiszewskiRomuald54Indywidualni Pomorskie42:10+0:05
3651ŚwierczyńskiBogdan53KOS Modrzew58:43+16:38
4652PaszyńskiJózef53UKS Orientuś58:58+16:53
5653WysockiAndrzej51UKS Kometa76:01+33:56
 
 
 
M70 (6)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1703BartkowiakEdward48WKS Grunwald60:570:00
2705KrólikowskiWładysław47KOS Modrzew77:46+16:49
3704PatejkoTadeusz48KS Spójnia Warszawa94:13+33:16
4701MichałekJanusz48KOS Modrzew113:57+53:00
 
707BlimkeRoman46LKS Górzankankl
pk1015WollenbergBerndBerliner TSC67:38+6:41
 
 
 
M75 (2)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1752PłuciennikWaldemar43KOS Modrzew98:580:00
2751PietkiewiczWaldemar43Indywidualny Dolnośląskie171:32+72:34
 
 
 
M80 (1)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1800DuraKazimierz39WKS Śląsk45:230:00
 
 
 
M85 (1)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
950ZielczyńskiMieczysław30Indywidualny Mazowszenkl
 
 
 
M90 (1)
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
1900WysockiStanisław29KS Spójnia Warszawa157:370:00
 
 
 
Łatwa (3)1.6 km 25 m7 PK
L.p.NrNazwiskoImięUr.KlubCzasStrata
11012MikułaIgaKOS BnO12:450:00
21013MikułaDariaKOS BnO12:47+0:02
31014StefaniakIzaKOS BnO12:52+0:07