MP2019Tue 5/7/2019 10:22 PM
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1Berliner TSC (6)D
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Scholts Galina679070567K50XXNie
2pk Carl Distler8657685M21XWRE
3pk Sebastian Fleiss8088082M21XXWRE
4pk Tobias Schwartz8110680M21XWRE
5pk Tobias Schwartz8110680M35X
6pk Carl Distler8657685M40X
 
 
2BKS Wataha (10)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Zuzanna Dolińska2748037060403K16XXTak
2Julia Dolińska3158041986003K16XTak
3Izabela Borzym2751027020806K18XXTak
4Krystyna Galicz3142511951826K65XTak
5Bartłomiej Maciejewski3943068092006M16XTak
6Maciej Nowakowski3150021986001M18XXTak
7Karol Galicz1853867771986M21XXTak
8Mikołaj Maciejewski3944768300176M40XXTak
9Grzegorz Doliński3143721972059M45XXTak
10Sławomir Nowakowski3710747170974M45XXTak
 
 
3Chyże BnO (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Paweł Jankowiak898640247M21XXNie
 
 
4GKS Luzino (2)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Sławomir Kobierowski4210811394432M35XXTak
2Sławomir Frątczak4370841394441M35XXTak
 
 
5HKS Azymut (16)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Nina Kapska3912042127765K16XTak
2Jagoda Seidel2175018636186K18XXTak
3Nadia Kędzierska2377028666002K18XXTak
4Lidia Piwowar2374028666007K18XXTak
5Magdalena Zając2384028666008K18XXTak
6Katarzyna Durzyńska3584928636511K21XTak
7Marta Murawska3255988666009K21XXTak
8Elżbieta Golinowska3675808636514K35XTak
9Honorata Paterek193742127759K40XTak
10Barbara Nowak122270997889K45XTak
11Mikołaj Paterek2376038636183M16XXTak
12Oliwier Brożyński2380041427325M16XTak
13Nikodem Seidel2173018636185M18XXTak
14Alex Grobelny2566028636184M18XXTak
15Krzysztof Mol2866758636515M40XTak
16Piotr Murawski3588737200182M45XTak
 
 
6IHW Alex Berlin (2)D
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Frank Braatz628201262M21XWRE
2pk Frank Braatz628201262M55X
 
 
7Indywidualni Pomorskie (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Romuald Miszewski14254888963M65XXTak
 
 
8Indywidualnie Wielkopolskie (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Sebastian Wojciech83M35XXNie
 
 
9Indywidualny Dolnośląskie (2)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Paweł Golinowski2892798648666M40XXTak
2Waldemar Pietkiewicz1084432023855M75XXTak
 
 
10Indywidualny lubuskie (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Grzegorz Stężycki4684828648671M35XTak
 
 
11Indywidualny Mazowsze (6)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Anna Górnicka-Antonowicz91688240668K50XXTak
2Mateusz Mioduszewski3970767207195M40XXTak
3Piotr Wieczorek3016739101039M45XXTak
4Krzysztof Urbaniak522678640904M50XXTak
5Przemysław Mossakowski1758601411188M55XXTak
6Mieczysław Zielczyński750301415383M85XXTak
 
 
12Indywidualny Wielkopolskie (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Janusz Gliszczyński465374887086M45XXTak
 
 
13KOS BnO (13)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Magdalena Sadzikowska3453032090689K16XXTak
2Ronja Fell426193423895K21XXTak
3Mateusz Kula3666038636996M16XXTak
4Miłosz Czyński3443049201349M16XXTak
5Bartosz Kotkowiak366406838322M16XTak
6Piotr Kotkowiak3665049201342M16XXTak
7Olaf Kwiatkowski3968058050605M16XTak
8Michał Biernat3442029201344M18XTak
9Mateusz Grzegorczyk3447029201337M18XXTak
10Daniel Rotter439678M40XXTak
11Stanisław Płytnik3670667205883M50XXTak
12Grzegorz Matuszewski409468M50XXTak
13Władysław Wołochowicz88647427591M70XTak
 
 
14KOS Modrzew (4)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Bogdan Świerczyński885531394482M65XXTak
2Janusz Michałek74248886317M70XXTak
3Władysław Królikowski88447427592M70XXTak
4Waldemar Płuciennik883432053655M75XXTak
 
 
15KS Hades (6)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Justyna Zbroja-Nowak915808000828K35XXTak
2Agnieszka Bultrowicz944778000826K40XXTak
3Magdalena Gorczyca3306718000825K45XXTak
4Remigiusz Nowak907728000833M45XXTak
5Jacek Gorczyca3305718000834M45XXTak
6Tomasz Klasa3730668000829M50XTak
 
 
16KS Kościelec Chrzanów (5)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Luiza Rajca2867042801065K16XXTak
2Hanna Dzierwa2057018636524K18XXTak
3Dominika Kulczycka-Wójcik96693886349K21XXTak
4Antoni Trębacz2871042801068M16XXTak
5Jerzy Kryjomski96358886350M60XXTak
 
 
17KS OK!Sport (15)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Gabriela Olszanka2427018220701K18XXNie
2Katarzyna Ślusarczyk3480898636522K21XXTak
3Martyna Miśkiewicz2434898660530K21XTak
4Maria Drągowska685958628699K21XXTak
5Marzena Drągowska86262887229K55XTak
6Bogna Wróblewska225588638442K60XXTak
7Kuba Drągowski684908628698M21XXTak
8Tadeusz Piłkowski689908653083M21XXTak
9Jakub Mazurkiewicz426093412307M21XXTak
10Karol Cwalina3707831418714M35XXTak
11Marcin Krasuski2688727202764M45XXTak
12Krystian Sędłak113073887220M45XXTak
13Tomasz Kosicki1522711412342M45XTak
14Tadeusz Wróblewski226588636527M60XTak
15Robert Drągowski69059887222M60XXTak
 
 
18KS Spójnia Warszawa (3)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Andrzej Krochmal528569040156M60XXTak
2Tadeusz Patejko521488120748M70XXTak
3Stanisław Wysocki52329881580M90XXTak
 
 
19KU AZS WAT (3)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Dariusz Sokalski715848667186M35XXTak
2Ryszard Chachurski65631963012M55XXTak
3Jerzy Parzewski72521391133M65XXTak
 
 
20LKO (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Zbigniew Hornik155456887089M60XXTak
 
 
21LKS Górzanka (3)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Michalina Pudełek3999002121115K20XXTak
2Błażej Pudełek3852022118338M18XXTak
3Mirosław Dzik119571428768M45XXTak
 
 
22MKS Metalowiec (2)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Jakub Zabuski3890032800642M16XXTak
2Piotr Wierciński1105561394894M60XXTak
 
 
23MKS Paulinum (9)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Marlena Borychowska167881394413K21XXTak
2Monika Depta165708632430K45XXTak
3Stanisław Pachnik4297031396724M16XXTak
4Jakub Jończy3104038071103M16XXTak
5Adrian Sobiński3868032099922M16XXTak
6Michał Kalata853898160889M21XTak
7Mateusz Dzioba1101958650822M21XXTak
8Daniel Jończy1298751411015M40XXTak
9Piotr Depta148658670951M50XXTak
 
 
24Orion (2)BL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Olga Titenkova254636K21XWRE
2pk Olga Titenkova254636K50X
 
 
25PUKS Młode Orły (9)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Oliwia Zielińska3217038650819K16XTak
2Paulina Kwiecień449204412117K16XTak
3Maja Majewska3218048645193K16XTak
4Natalia Filipczak1927008640914K20XXTak
5Dagmara Dominiak932977205367K21XXTak
6Zuzanna Wańczyk1664971396729K21XXTak
7Adam Szmulkowski17938645194M21XXTak
8Stanisław Wasilewski1168468626617M70XXTak
9Józef Kmieciński69478181205M70XTak
 
 
26Stowarzyszenie Team 360 stopni (3)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Ilona Śliwczyńska2347788121278K35XXTak
2Kornel Jaskuła2685841409321M35XXTak
3Igor Błachut2679738030173M45XXTak
 
 
27UKS Arkady (8)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Aleksandra Ziętek3055032016210K16XNie
2pk Patrycja Cieluch4026042016207K16XNie
3pk Aleksandra Dobroś30600455348K16XNie
4pk Dominika Niezgódka2504012016199K18XNie
5pk Szymon Kaczocha3063032016191M16XNie
6pk Maksym Bieniek270404M16XNie
7pk Mikołaj Dutkowski774928010192M21XXNie
8pk Adam Król80M35XNie
 
 
28UKS Azymut 45 (19)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Anna Pesta2741038656100K16XXTak
2Julia Gniewkowska3517028660493K18XXTak
3Daria Lubomska (Lajn)345898664840K21XXTak
4Anna Morawska234931406162K21XXTak
5Ewa Ukleja3714809201840K35XXTak
6Marina Movko3901602300540K55XXTak
7Irena Morawska16062886657K55XXTak
8Natalia Lazareva3899552055107K60XXTak
9Grzegorz Nowak2370038656096M16XXTak
10Piotr Pesta2742018656098M18XXTak
11Krystian Petersburski3452018303043M18XXTak
12Maksymilian Sienkiewicz3734018660495M18XXTak
13Grzegorz Porzycz2371028656099M18XXTak
14Maciej Hewelt162908660496M21XXTak
15Mateusz Wensław153878660494M21XXTak
16Sławomir Ciećwierz4338798270379M40XXTak
17pk Jarosław Sass737200178M45XXNie
18Adam Pesta2857698664839M50XXTak
19Aleksander Chułek547569101302M60XXTak
 
 
29UKS Azymut Dębów (6)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Aleksandra Orzechowska4057038636600K16XXTak
2Agnieszka Leśnicka2611028008007K18XXTak
3Szymon Roman3005038636598M16XXTak
4Kacper Curzytek3843048636596M16XXTak
5Krystian Curzytek3844048636597M16XXTak
6Michał Kruk2606998636599M20XXTak
 
 
30UKS Azymut Pabianice (14)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Julia Krempińska2651038640908K16XXTak
2Magdalena Jaśkiewicz1783977204932K21XXTak
3Małgorzata Biniecka33987505002K21XXTak
4Maria Pabich33082553466K21XTak
5Katarzyna Konc2953757204651K40XXTak
6Jan Sztranek2653031407621M16XXTak
7Maciej Andrzejczak219202887252M18XXTak
8Dawid Kalisiak2027007205969M20XXTak
9Konrad Płóciennik1785008260500M20XXTak
10Dawid Zając2186008000525M20XXTak
11Łukasz Gryzio33688887235M21XTak
12Mariusz Pabich338888281288M21XXTak
13Michał Łubis265785887216M21XXTak
14Piotr Krempiński2652767202779M40XXTak
 
 
31UKS Energetyk (5)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Szczepan Kogut4553782023829M40XTak
2Roman Kosicki324377981863M40XTak
3Mariusz Kramski1690702023873M45XTak
4Tomasz Żak3242732036944M45XTak
5Jerzy Ostojski105342886311M75XTak
 
 
32UKS Kometa (14)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Matylda Leśniak3406048631685K16XXTak
2Julia Nyga2986028631670K18XXTak
3Kinga Pogoda2490028631673K18XXTak
4Aleksandra Polewka2462028629801K18XXTak
5Natalia Sobel2491028631672K18XTak
6Jolanta Wysocka2181568631683K60XXTak
7Łukasz Kołodziejczyk3231038631703M16XXTak
8Bartłomiej Kołodziejczyk3230038631696M16XTak
9Jakub Kucharczyk2464018631703M18XXTak
10Damian Hyla3332018631677M18XTak
11Filip Buława3410028631681M18XXTak
12Jan Byrczek2726008631695M20XXTak
13Tomasz Polewka301738629802M45XTak
14Andrzej Wysocki2697518631676M65XXTak
 
 
33UKS Orientpark.pl (2)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Małgorzata Pachnik z d. Szeliga1177938110693K21XXNie
2pk Wojciech Pachnik70491504407M21XXNie
 
 
34UKS Orientuś (29)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1pk Julia Gielec3047058667271K16XNie
2Paulina Berlińska3503038667268K16XXTak
3Martyna Gola3048038667261K16XXTak
4Wiktoria Doreń3854038646297K16XXTak
5Amelia Block2132028640928K18XXTak
6Zuzanna Gielec3046028640927K18XXTak
7Ewa Gwóźdź384908667266K21XXTak
8Aneta Kaźmierczak413958211095K21XXTak
9Natasza Nikitczenko3250978667270K21XXTak
10Alicja Ewiak - Paszyńska363878667263K21XXTak
11Weronika Fortuniak2836988646293K21XXTak
12Agata Olejnik376948646294K21XXTak
13Michał Nowak3929038646295M16XXTak
14Ignacy Słomczyński2837038646292M16XXTak
15Zbigniew Bartos2127038656097M16XXTak
16Piotr Ledzion4111038667267M16XXTak
17Adam Lisiak3049058667265M16XTak
18Piotr (jr) Rzeńca2129018640924M18XXTak
19Bruno Deredos2839018640925M18XXTak
20Rafał Podziński410918640912M21XTak
21Piotr Paszyński423818640929M21XXTak
22Łukasz Charuba402908667264M21XXTak
23Przemysław Zuchmański1724988646296M21XXTak
24Paweł Nowak3930778667262M40XXTak
25Marcin Ciupa3927788020578M40XXTak
26Robert Słomczyński3001728667274M45XXTak
27Jacek Olas422698667272M50XXTak
28Piotr Młynarczyk3294648667269M55XXTak
29Józef Paszyński383538667273M65XXTak
 
 
35UKS OSiR (7)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Ilona Powichrowska2781048181203K16XXTak
2Weronika Machowska48386886315K21XXTak
3Kacper Podworski2780058181204M16XTak
4Maksymilian Sobiepanek3759048864841M16XXTak
5Dawid Gładecki3729008664844M20XXTak
6Łukasz Krupa4250902033043M21XTak
7Władysław Machowski482592086529M60XTak
 
 
36UKS Siódemka (15)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Zofia Melzer2114018650814K18XTak
2Marta Żurek2116028650815K18XTak
3Natalia Dawidowska2202998650816K20XXTak
4Aleksandra Bielecka2163009101842K20XTak
5Oliwia Kreft2203991410953K20XXTak
6Justyna Kuźba1349949101307K21XXTak
7Agnieszka Porzycz1626847191901K35XXTak
8Kornelia Nowicka-Bielecka2729741390881K45XXTak
9Michał Bielecki285504895238M16XTak
10Jakub Kuźba216500887221M20XXTak
11Bartłomiej Ogdowski2118008650887M20XXTak
12Grzegorz Żurek2112009101841M20XXTak
13Marcin Richert14979886308M21XXTak
14Janusz Porzycz232739101165M45XXTak
15Jacek Borzyszkowski3307748635800M45XXTak
 
 
37UKS Technik Ruciane-Nida (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Dariusz Bączek4013658661592M50XXTak
 
 
38UKS Traper (10)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Zuzanna Gradek2575038650896K16XTak
2Hanna Przeszłowska3317031970209K16XTak
3Zuzanna Kmieć257603682395K16XTak
4Patrycja Chrubczyńska1942008650897K20XXTak
5Monika Borek4531798650898K40XTak
6Maciej Osak3543038650895M16XTak
7Jonasz Udycz3319048650886M16XXTak
8Bartosz Smyk2159028650885M18XXTak
9Szczepan Fiedorowicz2906761997225M40XXTak
10Tomasz Duda4529762050608M40XXTak
 
 
39UMKS Kwidzyn (14)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Nina Cepurdej4182038667603K16XXTak
2Katarzyna Cepurdej4183048667680K16XXTak
3Iga Muller2764058051213K16XXTak
4Hanna Perfikowska3363048653296K16XXTak
5Natalia Pudlis262302K18XXTak
6Wiktor Muller2578048040409M16XXTak
7Rafał Gąsior336102M18XXTak
8Przemysław Jędras369481M35XXTak
9Michał Wejtko391675M40XXTak
10Tomasz Muller2577688230568M50XXTak
11Zbigniew Klawczyński389562M55XXTak
12Aleksandr Cepurdej418058M60XXTak
13Zbigniew Mądrzyński2885569102706M60XXTak
14Edward Pokora150344M75XXTak
 
 
40UMKS ORKAN (1)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Jarosław Bartczak7438081268M50Xtak
 
 
41UNTS (29)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Lena Chabiera2391038444999K16XXTak
2Aleksandra Nitsch2409038280803K16XXTak
3Julia Mianowska2096018221001K18XXTak
4Maria Deptulska2366008631442K20XXTak
5Julia Głowacz2754009200095K20XXTak
6Agnieszka Biolik2178778197778K40XXTak
7Dorota Mianowska2405741408260K45XXTak
8Ewa Wołek1208688655942K50XXTak
9Mariola Wołowczyk112681393099K50XXTak
10Małgorzata Wołek3556661408259K50XXTak
11Joanna Parfianowicz100648000842K55XXTak
12Barbara Glińska428491411185K70XTak
13Jan Antonowicz2385058636188M16XTak
14Stanisław Wołek3557041414199M16XXTak
15Kacper Michalak2980018655941M18XXTak
16Michał Pierzchała2411018625739M18XXTak
17Bartłomiej Olszewski2572021403087M18XXTak
18Kacper Kuca2032998636525M20XXTak
19Krzysztof Wołowczyk488958640915M21XXTak
20Jan Bednarski4096988040198M21XXTak
21Wojciech Mossakowski1115988220398M21XXTak
22Fryderyk Pryjma2672989980407M21XXTak
23Jan Rutka2250988121998M21XXTak
24Grzegorz Biolik217776770327M40XXTak
25Rafał Mianowski2068738270873M45XXTak
26Artur Staszak2013708123777M45XXTak
27Tomasz Michalak2981698180169M50XXTak
28Marek Wołowczyk113631393090M55XXTak
29Andrzej Wołek3555641409497M55XXTak
 
 
42WKS Grunwald (7)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Anna Matyba156996887091K21XXTak
2Aleksandra Hornik1524968645196K21XXTak
3pk Hanna Wiśniewska724908640913K21XXNie
4Alicja Hornik1296631394892K55XTak
5Michał Olejnik340928653291M21XXTak
6Bartosz Pawlak898908645200M21XXTak
7Edward Bartkowiak92548412412M70XXTak
 
 
43WKS Śląsk (24)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Hanna Sudoł349103889179K16XXTak
2Joanna Mazurek222203889178K16XXTak
3Agnieszka Mazurek2223017203696K18XXTak
4Aleksandra Ciura369601504042K18XTak
5Katarzyna Ciesiółka1827009201008K20XXTak
6Kamila Lubak943918654381K21XTak
7Agnieszka Cych2099991399031K21XXTak
8Emilia Zięba182898505098K21XXTak
9Franciszek Łagoda328103889184M16XXTak
10Jakub Toborek2141038030803M16XXTak
11Łukasz Strugarek4160037203698M16XXTak
12Nataniel Kędzierski400103889176M16XXTak
13Stanisław Kurzyp2225021401454M18XXTak
14Mikołaj Krawczyński2226007203701M20XXTak
15Mateusz Rosłaniec222700895003M20XXTak
16Wojciech Kowalski710828664089M21XXTak
17Aleksander Bernaciak140283504030M21XXTak
18Kostiantyn Majasow140683502257M21XTak
19Kostiantyn Majasow140683502257M35XTak
20Karol Gmur1237767204930M40XXTak
21Remigiusz Widziewicz106466504031M50XTak
22Piotr Cych718688091968M50XXTak
23Romuald Guga71655889177M60XXTak
24Kazimierz Dura7203954119M80XXTak
 
 
44WKS Wawel (23)PL
NrImię i nazwiskoNr PZOSUr.Numer SIKategoriaNOCNYŚREDNIOPŁACONA LICENCJA PZOS
1Magdalena Topór2935018650894K18XXTak
2Małgorzata Bączek4014018636995K18XXTak
3Zofia Słońska3191028120514K18XXTak
4pk Marta Listek1530998653292K20XXNie
5Adrianna Biederman1509008120200K20XXTak
6pk Maja Garbacik1585008640909K20XXNie
7Yelyzaveta Hutsenko4574009201437K20XXTak
8Katarzyna Dyzio84588842661K21XXTak
9Katarzyna Gawron4680822077837K35XXTak
10Lilianna Etterle-Biederman82373886342K45XXTak
11Monika Topór3372707204933K45XXTak
12Teresa Bugaj3313682114867K50XXTak
13Jakub Kijak2994008640922M20XXTak
14Michał Krzysztyński2619008650899M20XXTak
15Tomasz Lubkiewicz169877141435M21XXTak
16Michał Garbacik1584958638445M21XXTak
17Marcin Biederman1508988070598M21XXTak
18pk Tomasz Czapla343276886360M40XXNie
19Paweł Biederman139071887009M45XXTak
20Przemysław Czapla2933748281274M45XXTak
21pk Marek Słoński3192698172888M50XXNie
22Piotr Niessner2725638200663M55XXTak
23Włodzimierz Dyzio1533618650900M55XXTak