Zawody otwarte

W tym roku podczas MP z racji tego, że będziemy gościć zawodników zza granicy którym umożliwimy starty w swoich kategoriach wiekowych, przewidujemy tylko jedną kategorie otwartą –
Trasa Krótka: na bieg nocny około 2,5 km, na bieg średni około 2km.
Trasa skierowana głównie dla wszystkich początkujących orientalistów oraz dzieci KM12. W tej kategorii zawodnicy będą rywalizować o Mistrzostwo Powiatu Drawskiego. Pozostali zawodnicy którzy nie posiadają licencji PZOS lub zawodnicy KM14 którzy nie mogą wystartować w biegu średnim, a chcą porównać się ze swoimi rówieśnikami, będą mogli wystartować w swoich kategoriach wiekowych poza konkursem na poniższych warunkach:
Bieg nocny – ze startu masowego 45 minut po swojej kategorii wiekowej
Bieg średni – 15 minut po starcie ostatniego zawodnika w swojej kategorii wiekowej, zawodnicy z KM14 mogą wystartować poza konkursem w kategoriach KM16.

Chęć udziału należy zgłosić mailem maksymalnie do 14 maja (wtorek) mailowo na adres:  kontakt@bno.szczecin.pl

Zapraszamy do spróbowania swoich sił w biegu na orientację na prostych trasach otwartych podczas Mistrzostw Polski 2019.  Macie okazję pobiegać z mapą w terenie w którym będą biegać uczestnicy Mistrzostw Polski! Na miejscu specjaliści wytłumaczą Wam dokładnie o co chodzi. Przed biegiem zachęcamy do kibicowania zawodnikom rywalizującym o medale Mistrzostw Polski.

Zapraszamy również na biegi z cyklu Szczecińska Dobranocka spotykamy się raz w miesiącu w parkach i osiedlach Szczecina. Szczegółowe informację na naszej stronie